Horoskop pro každé znamení 14. týden

3.4.2017 10:11
Duchovno

14. týden (3.-9.4.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Pokud vaše narozeniny spadají na pátek, sobotu nebo neděli, pak je vaše narozeninová konstelace celkem napjatá. Přehnané ambice můžete v příštím roce odskákat zdravotními problémy.

Býk

Vaši současnou chuť do práce a užitečné nápady by byla škoda nevyužít. Ve čtvrtek budete moci svými výkony ukázat, že zvládnete mnohem víc, než by se od vás čekalo.

Blíženci

Merkur v Býku vám usnadňuje posbírané informace pevně zasadit do vašich životních zkušeností. Někdy se vyplatí nepospíchat a ověřit si pravdu z více stran. V pátek budete muset něco uznat.

Rak

Vyrazte na dubnové sluníčko a kochejte se rychlostí, jakou se příroda dere ke světu. Vezměte si příklad z mizící šedi a radost z rozpuku vneste do svého všedního života.

Lev

Konstelace koncem tohoto týdne ve vás možná probudí chuť soupeřit a postavit se nějaké vyšší autoritě. Nakonec ale budete muset uznat pravdu a dojít ke společné shodě a kompromisu.

Panna

Krása hraje ve vašem životě důležitou roli, i když oceníte pravděpodobně především její propojení s praktičností. Ozdobte si v tomto týdnu talíř přírodními produkty v hezkých barvách a přispěte tím ke svému zdraví.

Váhy

V tomto týdnu se můžete ocitnout v nezáviděníhodné roli toho, kdo má rozhodnout a určit, co je správné. Snažte se především skrýt jakékoli nejistoty a pochybnosti, i když si nemůžete být naplno jistí nikdy.

Štír

Po pracovní stránce se vám bude v tomto týdnu dařit, díky své zarputilosti zvládnete skoro nemožné. Koncem týdne se můžete ocitnout pod tlakem poučovatelů a mravokárců.

Střelec

Krásu vnímejte všemi smysly a zapojte i svou fantazii. Začátkem týdne projevujte starost o své rodinné příslušníky a snažte se je povzbudit. Koncem týdne bude potřeba zkousnout nějaká poučení.

Kozoroh

Začátkem týdne vám bude vyhovovat udržovat nabraný směr a důsledně pokračovat v tom, co máte rozdělané. Koncem týdne může dojít ke střetu s některými morálními hledisky.

Vodnář

Čistý vzduch je pro vás důležitou výživou, tak se o něj neochuzujte. Podpořte dávkami kyslíku své namáhané a vyčerpané mozkové buňky. Určitou relaxací pro vás v tomto týdnu může být i fyzická práce.

Ryby

V tomto týdnu se může do vašeho života navrátit něco, co jste už dříve oželeli. Ve čtvrtek bude příležitost zamakat na něčem, s čím byste potřebovali výrazněji pohnout. V sobotu se snažte splnit své sliby.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz