Horoskop pro každé znamení 12. týden

20.3.2017 00:01
Duchovno

12. týden (20.-26.3.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Jaro je konečně tady. Pokud máte v sobotu narozeniny, v příštím roce si hleďte více sami sebe, řešte svůj vzhled, své zdraví i své sebevědomí. Když to nebudete přehánět, budete daleko lépe i vycházet s okolím.

Býk

V pondělí si odepřete i to, co vám pomáhá pozitivně nastartovat den, protože pocit odpovědnosti a časové tísně bude silnější. Ve čtvrtek se snadno pustíte do vášnivých, ale neřešitelných diskusí.

Blíženci

Začátkem týdne vám může scházet i váš pověstný humor, starostí se nebudete moci snadno zbavit. Ve středu si dokážete dobře rozmyslet a spočítat vaše další obchodní strategie.

Rak

V pondělí na vás mohou dolehnout důsledky předešlých zbrklých rozhodnutí. Místo nářků přikročte k řešení, nebude to ani tak složité. V sobotu možná objevíte něco, co vám rozehřeje srdce.

Lev

Začátek jara spadá už na 20. březen. Pocítíte určité nadšení a novou chuť něco podniknout. Ve čtvrtek můžete svými slovy zraňovat, o některých tématech raději mlčte.

Panna

Vaše neklidná mysl nebude chtít opustit některá témata, která probíráte ze všech stran a nemůžete se dobrat řešení nebo odhalení. V pátek se vám rozjasní a některé věci doklapnou.

Váhy

Je dobře, že mluvíte nahlas o problémech, které vás trápí. V průběhu tohoto týdne dojdete k radikálním řešením, která nebudou příjemná, ale přinesou rozjasnění a dál se bude hrát s otevřenými kartami.

Štír

Možná to ani nebudete mít v úmyslu, ale dokážete neopatrnými výroky šlápnout do nastartovaného vosího hnízda. Konečně se bude o nepříjemnostech mluvit otevřeně a bude možné nalézt správná řešení.

Střelec

V pondělí si pofoukejte drobné bolístky a pusťte do práce s přesvědčením, že chytrá hlava si poradí i s konzervativními a zakořeněnými obecně přijímanými schématy.

Kozoroh

Začátek jara je příležitostí k tomu, abyste se zbavili některých stereotypů a začali se na některé problémy dívat jinak. Příležitost k pochopení nových a hlubších souvislostí bude právě v tomto týdnu.

Vodnář

Nezklamete ty, co na vás spoléhají v kritických situacích. Vaše řešení budou neotřelá a někdy až šokující, ale dobře zaberou. V sobotu se snažte naplnit své nedávné sliby a posílit tak partnerský vztah.

Ryby

Pokud na některá rozhodnutí nebo volby budete spěchat, mohou vás naopak zabrzdit a nápravou si pak zkomplikujete nastartovanou cestu. V pátek ve vaší hlavě dozrají rozumné úvahy.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz