Horoskop pro každé znamení 11. týden

13.3.2017 09:11
Duchovno

11. týden (13.-19.3.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Od úterka vám bude Merkur napomáhat k rychlému úsudku a jednoznačným rozhodnutím. Díky vytrvalé energii snadno udoláte své okolí v každé situaci, kdy víte, co chcete. V sobotu se s každým dobře domluvíte.

Býk

Pro co nyní rychle vzplane váš zájem, u toho nejspíš dlouho vydržíte. Ve středu a ve čtvrtek vám může přijít líto, když vaši přátelé dají přednost někomu jinému než vám. Děti se budou v neděli hezky zlepšovat ve sportovních aktivitách.

Blíženci

Po pondělním pomalém a opatrném startu vám bude brzy docházet, že zima bude brzy pryč a vy byste měli vylepšit svou fyzičku i svůj vzhled. V pátek večer zvládnete důležité rozhodnutí a v sobotu to odvážně vyslovíte.

Rak

Možná vás silnější sluneční paprsky vybídnou k delším procházkám nebo úklidu v domácnosti i v okolí domu. Je vhodná doba i k tomu, abyste se po zimně zbavili věcí, které už nebudete potřebovat.

Lev

V tomto týdnu budete muset přežít situace, kdy nebudete rozhodovat o všem jen vy sami. Dokonce se možná budete muset podvolit pravidlům, která stanovili jiní.

Panna

Zmobilizujte své mozkové závity, v tomto týdnu budete vše rychle chápat a snadno se cokoli naučíte. V sobotu se můžete pustit do práce, která vyžaduje přesnost a zároveň citlivý estetický přístup.

Váhy

Za každou příjemnou chvilku buďte vděční a nenaříkejte kvůli drobnostem, které za to nestojí. Ve čtvrtek rádi a bez řečí pomůžete i neznámým lidem na ulici. V pátek zodpovědně ustoupíte ze svých nároků.

Štír

V pondělí se budete navenek mile usmívat, ale pod pokličkou budete mít zcela jinou náladu. Rychlé a sebestředné akce budete mírnit líbivými slovy. V sobotu vše napravíte upřímným přiznáním.

Střelec

Když si budete vytrvale na svém, narazíte na velmi nenápadný důvod, který vás přinutí dát za pravdu někomu jinému. V sobotu rozdávejte pochvaly na všechny strany a nezapomeňte ani na sebe.

Kozoroh

Je čas pustit se do nových aktivit. Můžete se začíst do další knížky nebo se zapsat do kurzů cizího jazyka. Ve středu večer můžete citlivěji reagovat na neuspokojené chutě. V neděli oslavte konec astronomické zimy!

Vodnář

Kdo si připadá stranou zájmu, měl by své plodné myšlenky a zajímavé zápisky pečlivě shromažďovat, třídit a postupně je připravovat ke zveřejnění. V pátek zjistíte, že chyby vás mohou přinutit líp se učit.

Ryby

Co začátkem týdne ve vaší hlavě uzraje, to se bude brzy drát na veřejnost. Pokud máte v pátek narozeniny, asi vás současná situace nutí osekat své nadbytečné aktivity a zlepšit organizaci svého času.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz