Horoskop pro každé znamení 1. týden

3.1.2017 09:11
Duchovno

1. týden (2.-8.1.2017). Jak přesně zjistit, ve kterém Znamení stálo Slunce při narození? V okamžiku vašeho narození stálo Slunce v některém z dvanácti znamení zvěrokruhu. Podle toho jsou lidé zvyklí mluvit o tom, že jsou narozeni ve znamení Býka, Lva, Kozoroha atd. Charakter znamení, ve kterém stojí vaše Slunce nemusí být tím nejduležitejším rysem.

U žen bývá významnejší znamení, ve kterém stojí Luna, někdy bývá zajímavé sledovat i znamení, ve kterém stojí váš Ascendent. Datum, hodina a minuta přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého je pro každý rok trochu jiná. Pokud máte pochybnosti, ve kterém znamení stojí Vaše Slunce, Luna ci Ascendent, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních horoskopu, Mgr. Blanku Vojáčkovou na adresu astro@aksos.cz. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo (město) narození a co nejpřesneji čas narození, případně časový interval. Odpověď dostanete obratem e-mailem zdarma.

O čem vypovídá týdenní horoskop?
Jistě chápete, že výpovední hodnota těchto horoskopu je velmi omezená a nemůže být závazná pro všechny osoby, které “spadají“ do určitého znamení. Muže to podat pouze přibližný návod, jak se zachovat v situacích, které ve vašem případě mohou nastat, ale samozrejme nemusí - záleží na tom, zda se vašeho individuálního horoskopu tato situace dotýká více, méně nebo třeba zcela nepodstatně. Záleží na vás, jak odpovedně chcete ke svému životu a ke svým možnostem přistupovat. Pro velmi hrubou orientaci postačí tyto týdenní horoskopy. Chcete- li se blíže zajímat o to, co je vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy vašeho života, jak nejlépe reagovat na urcité problémy nebo jaký význam mají případné zvraty nebo krize, mužete si nechat vypracovat individuální osobní horoskop podle času a místa vašeho narození (http://www.astro.aksos.cz).

 

Beran

Určitá nejistota a pasivita, která vás v tomto týdnu bude provázet, není vůbec na škodu. Nic neuspěchejte, raději si dobře rozmyslete, co můžete udělat ve prospěch svých ambiciózních plánů.

Býk

V pondělí možná zatoužíte zachraňovat slabé a pomáhat znevýhodněným členům. Od úterka zapojte do svých hodnocení všední reality poezii a umělecký rozměr. V sobotu respektujte starší a silnější osobnosti.

Blíženci

Začátek roku vám může připadat pomalejší, bude obtížné startovat v práci naplno. Vše, co jste v prosinci nedodělali, vás bude velmi zdržovat. Úterní večer využijte k příjemnému povídání ve dvou.

Rak

Pokud začátkem roku cokoli bilancujete, máte na rozdíl od ostatních daleko větší nadhled a možnost objektivního pohledu. Kdo je narozený 8.-9. července, ten má příležitost k hlubší proměně.

Lev

V pondělí ráno vás bude motivovat k činnosti sebejistota a dobrá nálada. Pokud ještě nemusíte do práce, naplánujte si pěkný program s dětmi. V sobotu ze sebe vydejte to nejlepší a využijte svého vlivu.

Panna

I když máte pro druhé pochopení a jste ochotní leccos odpustit, chování některých nespolehlivých jedinců vám bude přerůstat přes hlavu. Hlavně se nesnažte za každou cenu brát práci druhých na sebe.

Váhy

Pokud se vám v tomto období některé staré zvyky a jistoty hroutí pod rukama, nezoufejte, brzy budete mít příležitost k velmi osvěžujícím změnám. Nebojte se větší samostatnosti a zodpovědnosti.

Štír

Dny na začátku roku vám budou připadat spíš všední a obyčejné, snažte se držet optimismu a projevujte dobrou náladu. V okolí máte lidi, kteří potřebují podržet, tak je nenechejte bez pomoci.

Střelec

Pokud jste narození okolo 13. prosince, pak na vás leží tíha zodpovědnosti a máte možná pocit, že se bez vás svět neobejde. Nesnažte se zorganizovat svět okolo sebe, raději se zamyslete nad svými vlastními úkoly.

Kozoroh

Možná jste středem dění a mnozí na vás spoléhají. Pokud máte v sobotu narozeniny, prožíváte převratné období v životě. Nebojte se bojovat i s tím, co je silnější než vy.

Vodnář

Cokoli začátkem nového roku opouštíte, s tím se rozlučte s láskou. Zachovejte si možnost hezkých vzpomínek. V úterý večer si pečlivě vyberte společníka na příjemné popovídání, zvedne vám chuť do života.

Ryby

Spojení Marsu a Neptunu může probouzet hodně snů a představ, v realitě se ale promítne do určité rezignace. Raději ustoupíte a dáte přednost jinému. Pasivita nevadí, jen se nenechte svést z cesty.

Autor: Blanka Vojácková
astro@aksos.cz
323 602 036,
723 051 039
www.astro.aksos.cz